en
en

Göktürk Izgara

10 Kasım 2017

Göktürk Izgara

Göktürk ızgara restoranımız ile herkes damak tadına uygun olan yemekleri bulabilecek. Hafif bir menü arzulayanlar için çorba ve sıcak yemekler sunulurken, etsiz olmaz diyenler için ızgara ve kebap çeşitlerimiz sunulmamaktadır. Bu sayede herkesi aynı çatı altında buluşturmaktayız.

Deneyim ve Lezzetli Tatlar

Lezzetli yemeklerin sırrı kaliteli malzeme ve usta ellerde saklıdır. Bu yüzden ilk olarak kullandığımız tüm ürünlerin en kaliteli doğal ve lezzetli olanlarını seçmeye özen gösteriyoruz. Çoğu ürünü asıl toprağından özel olarak getirtmeye gayret ediyoruz. Böylece Anadolu’nun lezzetlerini size sunuyoruz.

Restoranımızda oldukça deneyimli şefler ve ustalar maharetlerini sergilemektedir. Size sunduğumuz lezzetlerde bilgi, deneyim ve kaliteyi ortak noktada buluşturuyor ve en iyiyi sunuyoruz. Böylece restoranımızda yediğiniz yemeklerin unutulmaz olmasını arzuluyoruz. İçilen sadece bir çorba olsa dahi en güzel çorbayı bizde içmenizi hedefliyoruz.

Menüdeki Lezzetler

Restoranımızın karakteristik lezzetleri ızgara çeşitleri olsa da her müşterimizin damak zevkine hitap edecek lezzetlere yer vermekteyiz. çorba çeşitlerimiz sayesinde hafif atıştırmalıklar yapmanız mümkündür. sürekli olarak dışarda çalışan ve buralardan beslenmek zorunda olan kişiler ev yemeklerine özlem duymaktadır. Onlar içinse Göktürk sıcak yemek çeşitleri ile sıcacık ve anne eli değmiş gibi yemekler sunmaktayız.

Türk milletine yemek deyince akla ilk gelen lezzet tabi ki kebaplardır. Restoranımız da sizin için pek çok ızgara çeşidi sunmaktadır. Izgarada kuzu, dana ya da tavuk tercih edebilirisiniz. Bu etlerin şiş, ızgara ya da diğer çeşitleri bulunmaktadır. Ciğer, yürek gibi sakatat sevenler için ızgara çeşitlerimiz de mevcuttur.

Genel olarak birkaç lezzetten bahsetmek gerekirse beyti, adana, urfa, köfte çeşitleri, patlıcan kebap, kuzu pirzola, lahmacun ve pide gibi pek çok çeşit sizin için restoranımızda yerini almıştır.

Göktürk meze çeşitleri ile de masanız daha zenginleşecektir. Pek çok farklı çeşitteki mezemiz ile yemeğe soğuk ama lezzetli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kaliteli Hizmetler

Restoranımıza gelen her kişi, bir müşteri değil misafir edası ile ağırlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti için her müşterimizle özel olarak ilgilenmekte ve hizmette kusur edilmektedir. Aileden bir kişi gibi gördüğümüz müşterilerimize en içten şekilde davranmaktayız.

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir