en
en

Göktürk Şarküteri

10 Kasım 2017

Göktürk Şarküteri

Göktürk şarküteri ile et ve süt ürünlerinde her zaman en taze olan gıdalara sahip olacaksınız. Her şeye koruyucuların, katkı maddelerinin karıştığı günümüzde maalesef ki sağlıklı beslenmek zor. İşte bu yüzden sizin için şarküterimizde sağlıklı, doğal, koruyucusuz, taze ve kaliteli ürünleri sunuyoruz. Ailecek gönül rahatlığı ile tüm bu ürünleri tüketebilirsiniz.

Et ve İşlenmiş Et Ürünleri

Şarküteri denilince ilk akla gelen et ve türevleri olmaktadır. Et tüketimi güven isteyen bir konudur. Çünkü maalesef bilinmeyen bazı et çeşitleri piyasaya sürüldüğü gibi helal kesim olmayan ürünler de çok bulunmaktadır. işte şarküterimizdeki tüm ürünler helal kesim ve güvenilir et ürünleridir. Bu sayede içinize kuşku düşmeden et tüketebilirsiniz.

İşlenmiş et ürünleri de oldukça sakıncalı görülen gıdalardır. Pastırma, sucuk, salam, sosis, jambon gibi ürünleri içerisine çoğu maddenin katılması mümkün ve müsaittir. Bu yüzden işlenmiş et ürünlerinde azami gayret göstererek sizin için en güvenilir olan ürünleri tedarik ediyoruz.

Süt ve Süt Ürünleri

Kahvaltıda tükettiğimiz pek çok besin sütten elde edilmektedir. Peynir, kaymak, yoğurt, tereyağı, kaşar gibi ürünler kahvaltıların olmazsa olmazıdır. Protein ve kalsiyum deposu bu ürünlerden en iyi şekilde istifade etmenin yolu ise doğal ürünlerden geçer. Tamamen organik inek sütünden elde edilen bu ürünler ile bebeklerinizi dahi rahatlıkla besleyebilirsiniz.

Süt ürünleri temel olarak birkaç başlık altında toplansa da çeşitleri saymakla bitmez. Peynir denilince yüzlerce çeşit sayılabilmektedir. Hepsini sunamasak da sizin için pek çok alternatif sunmaktayız. Bu sayede herkes damak zevkine uygun olan ürünleri bulabilecektir.

Kahvaltılık Ürünler

Kahvaltıda tüketilen zeytin ve reçel çeşitleri, bal, yumurta gibi ürünleri de doğal olarak bulabilirsiniz.

Göktürk şarküteri özel lezzetlerin yanı sıra günlük ihtiyacınız olan market ürünleri de sunmaktadır bu sayede aradığınız her şeyi bulmanız mümkün olacaktır.

Bize Has Lezzetler

Göktürk gurme lezzetler de şarküterimizde yer almaktadır. Bize has yalnızca bizde bulabileceğiniz bu lezzetleri mutlaka tatmalısınız. Özel üretim bu özel ürünler şarküterimizin farkını yansıtmaktadır. Daha sonra müptelası olacak ve sofranızdan eksik etmeyeceksiniz.

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir