en
en

Namlı Gurme Kafe Restoran

10 Kasım 2017

Namlı Gurme Kafe & Restoran

Namlı Gurme sıcak yemek ve ızgara çeşitleri ile size unutulmaz ziyafetler sunuyor. Bir restoranda karşılaşacağınız çeşitlere farklı bir boyut getiren Namlı Gurme, herkesin damak zevkine hitap eden eşsiz lezzetler sunuyor. Dileyen sıcak ev yemeği sunarken, dileyene ise kebap ve ızgara çeşitlerini sunuyor. Bu sayede herkesin ortak noktasını bulma derdine son veriyoruz. böylece aynı masada oturup, aynı şeyleri konuşup tamamen farklı şeyleri yeme lüksüne sahip olacaksınız.

Kimisi doyurucu bir öğle yemeği niyetine kebap  tercih ederken, kimisi hafif bir akşam yemeği niyetiyle çorba veya sıcak ev yemeği tercih edebilecektir. Hatta tok olan kişi aynı masada çayını yudumlarken aynında tatlısının keyfini çıkaracaktır. Hatta vejetaryen kişilerle etsiz yapamayanları da Namlı Gurme aynı masada birleştiriyor.

Namlı Gurme’de, Gurme Gibi Hissedin

Namlı Gurme’de menüden sipariş vermek yerine bizzat gezerek yemek çeşitlerini görebilir ve kendiniz için arzu ettiğiniz şekilde bir tabak hazırlayabilirsiniz. Böylece bir gurme edasıyla merak ettiğiniz ya da tadına bakmak istediğiniz lezzetleri bir bir tadabilirsiniz. Bir yemekten illa ki bir pozisyon sipariş ederek aynı yemeği tüketmek durumunda kalmazsınız.

Namlı gurme ızgara çeşitlerinde kullanılan etler şarküteri reyonundan alınan tamamen taze ve kaliteli etlerdir. Lezzetlerimizin eşsiz olmasını sağlayan da kaliteli ve taze ürün kullanımıdır. Farkımızı yemeklerinizi tattığınızda daha iyi anlayacaksınız.

Ürün kadar bu ürünleri sofralara hazır gelen ustalar da önem arz etmektedir. bu yüzden en deneyimli ve usta şeflerle çalışıyoruz. Lezzete lezzet katan eller sayesinde kendinizi bir ziyafetin ortasında bulacaksınız.

Namlı Gurme Meze Seçenekleri

Yemeklere eşlik eden meze gibi farklı lezzetler olmadığı sürece o sofra eksik kalacaktır. Bu yüzden Namlı Gurme meze çeşitleri ile sofralarınıza hem renk hem de tat katıyoruz. Envai çeşit meze arasından yine damak zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz. sofraları daha cazip hale getiren meze çeşitleridir. Aperatif olarak tercih edilen mezelerle iyi bir başlangıç yaparak, iştahınızı daha da çok açabilirsiniz. Böylece asıl menünün tadını çıkarabilir ve bu lezzetlerle yemeğinizi çok daha lezzetli ve zevkli hale getirebilirsiniz.

 

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir