en
en

Nişantaşı Kahvaltı Salonu

10 Kasım 2017

Nişantaşı Kahvaltı Salonu

Kahvaltı tüm yemek öğünleri içinde en önemli öğün durumundadır. Ve günümüz hayatından insanlar sabah kahvaltısına gereken önemi verememektedirler. Sabah çok erken saatlerde çocukların okula gitmesi aile bireylerinin işe gitmeleri sonucu bu önemli ve değerli öğüne gereken değer verilmemektedir. Oysa bizim kültürümüzde aile ve sevdiklerle yapılan uzun kahvaltılar önemli bir yer tutmaktaydı.

İşte bol ve sağlıklı çeşitleriyle, tüm kahvaltılık malzemelerinde doğal ürünlerin kullanıldığı sağladığı kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla Nişantaşı kahvaltı salonu hizmeti veren işletmemiz özlediğiniz kahvaltı kültürünün sevdiklerinizle beraber yaşamanızı sağlamaktadır. Hem tatil günlerinizi aileniz ve sevdiklerinizle baş başa geçirirsiniz hem de güzel bir kahvaltının aceleye getirilmeden yapılmasının keyfini çıkarırsınız.

Doğal Kahvaltı Dünyası

Günümüzde kahvaltı çeşitlerinde en büyük sorun diğer besinlerde de olduğu gibi doğal olmayan katkı maddeli kalitesiz besinlerin kullanımıdır. Uzmanların yaptığı araştırmalar sonu bu katkı maddeli doğal olmayan besinler insanlarda kanser dâhil birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Özellikle merdiven altı tesislerde ucuz olarak üretilen ve içine katılan katkı maddelerinin haddi hesabı olmayan ürünlerle resmen sağlığınızla oyun oynanmaktadır. Daha az ücret ödediğiniz düşünürsünüz ama sağlığınız için asal bir ücret söz konusu olmamalıdır. Değerinden düşük olarak satılan tüm ürünlere şüphe ile yaklaşmanız en doğru tüketici hareketidir.

Nişantaşı kahvaltı mekanı hizmet anlayışımızda hiçbir ürünümüzde katkı maddesine rastlayamazsınız. Tüm kahvaltılık malzemelerimiz ürünün yetiştirildiği yerden bizzat temin etmekteyiz. Bu şekilde tüm kahvaltı çeşitlerimizde yediğiniz ürünlerin doğal tadına varmış olacaksınız. Üstelik tüm bu kahvaltı çeşitlerimize en uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Bu sayede ailenize hafta sonları ve diğer tatil günlerinde hep beraber mutlu bir kahvaltı yapmanın ve iyi vakit geçirmenin keyfini yaşamış olacaksınız.

Doğal Köy Kahvaltısı

Hepimiz doğal köy kahvaltısının özlemini duyarız. O besinlerin doğallığını ve lezzetinin tatmak insana bambaşka bir haz ve sağlı vermektedir.  Nişantaşı serpme köy kahvaltısı ile aradığınız doğal ve lezzetli köy kahvaltısını bol çeşitleriyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla bulmuş olacaksınız. Tüm ürünlerimizin yüzde yüz doğal ve köy üretimi odluğuna emin olabilirsiniz.

 

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir