en
en

Ataköy Sıcak Yemek

10 Kasım 2017

Ataköy Sıcak Yemek

Ataköy sıcak yemek, ızgaralar, kebaplar yemek istiyorsanız, enfes tatlıları tatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Gün içinde dostlarınızla yemeğe gidebileceğiniz, öğle molası verdiğinizde işyerinde değil de dışarda leziz bir yemek yiyebileceğiniz bu adreste, tüm yemekler sizi mest edecek.

Ev Yemekleri

Çoğu zamanını dışarıda geçirenler için ev yemekleri olağanüstü bir lükstür. Çünkü yemekler hep dışarıda yenilir ve genellikle kuru gıdalarla geçiştirilir. Çorba içecek bir yer bulmanız dahi lükstür. İşte sizin için pek çok çeşitte sıcak ev yemeği seçeneği sunuyoruz. Çeşit çeşit çorbalar, sulu yemekler, sıcacık sofranıza gelecektir. Böylece kısa bir süreliğine de olsa evinizde aile sıcaklığında hissedeceksiniz.

Izgara Çeşitleri

Türk kültüründe ızgaraların kebapların yeri bambaşkadır. Izgara tavuklar, köfteler, pirzolalar sizin için mangaldan inerek ikram ediliyor. Tavuk şiş, ciğer şiş, adana, yürek, urfa gibi daha pek çok lezzet de menümüzde yer alıyor. Yalnızca bu vazgeçilmez lezzetler değil, daha spesifik çeşitleri de menümüzde bulabilirsiniz.

Ataköy ızgara için kullanılan tüm bu lezzetler en kaliteli etlerden yapılmaktadır. bizzat ustalarımız tarafından seçilen dananın, kuzunun en güzel yerleri size ikram edilmektedir. böylece tadı damağınızda kalacak bir yemek yiyecek ve dostlarınıza da önerilerde bulunmayı ihmal etmeyeceksiniz.

Meze Çeşitleri

Kebap, ızgara denilince mezesiz olmamaktadır. Bu yüzden restoranımıza teşrif eden herkese ilk olarak meze çeşitlerimizi ikram etmekteyiz. bu sayede tercihiniz hazır olana kadar enfes mezelerle bir aperatif yapma şansını bulacaksınız. Mezelerin tadını da çok daha iyi anlayacak ve oldukça beğeneceksiniz.

Ataköy meze çeşitleri bile hem karnınız hem de gözünüzü doyurmaya yetecektir. Bu zengin sofra sizi tekrar bu adrese çekecektir.

Çaysız Olmaz

Kültürümüze göre yenilen bir yemeğin üstüne en iyi şekilde çay ve tatlı gitmektedir. İşte biz de kültürümüze sadık kalarak sizin için her zaman taptaze çayımızı hazır bulunduruyoruz. Dilerseniz çayınızın yanına tatlılar da eşlik edecektir. Böylece sıradan bir öğününüzü bile ziyafet tadında yaşayacaksınız.

Güler Yüzlü Hizmet

Müessesemizin en önemli politikası güler yüzlü hizmettir. Tüm çalışanlarımızın samimiyetiyle kendinizi evinizde hissedecek ve rahat edeceksiniz.

 

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir