en
en

Göktürk Kahvaltı Salonu

10 Kasım 2017

Göktürk Kahvaltı Salonu

Günün en önemli öğünü olan kahvaltınızı Göktürk kahvaltı salonu farkıyla yaparak güne oldukça dinç ve enerji dolu olarak başlayabilirsiniz. Kahvaltılar uzun uzun yapıldığında insanlar kendini daha rahat ve daha doymuş hissetmektedir. Ayrıca sabah güne kahvaltı ile başlandığı için nitelikli bir gün geçirmenin yolu mükellef bir kahvaltıdan geçiyor. Aradığınız bu mükellef kahvaltının adresi ise Göktürk kahvaltı salonu.

Envai çeşit kahvaltılık ürününü süze eşlik edeceği mükellef kahvaltılar için mutlaka kahvaltı salonumuza uğramalısınız. Firmamızın hizmet alanı kahvaltı olduğu için bu alanda oldukça iddialıyız. Kahvaltı bizim işimiz ve en iyi kahvaltıları biz sunarız.

Köy Kahvaltısı

Kahvaltı deyince ilk akla gelen şöyle serpme bir köy kahvaltısıdır. Peynirin, kaymağın, tereyağının en halisinin buram buram koktuğu balın, reçelin organik olduğu mükellef bir kahvaltı kimi mest etmez ki?

Peynirin, zeytinin her çeşidini bulabileceğiniz, bazı yöresel lezzetlerin size eşlik ettiği, her meyvenin reçelini bulabileceğiniz bu kahvaltıdan kalkmak istemeyeceksiniz. Kahvaltı olur da sucuklu yumurta, menemen olmaz mı? İşte bu Türk usulü lezzetler kahvaltı salonumuzda sizi bekliyor.

Orta Sıcaklar

Kahvaltı deyince kahvaltılıklar zaten olmazsa olmazdır. Bir de orta sıcaklar geldi mi değmeyin kahvaltının keyfine. Göktürk kahvaltı mekanı size bu konuda da pek çok çeşit sunuyor. Sahanda tereyağlı yumurta, menemen, sucuklu yumurta, patates kızartması, haşlanmış yumurta gibi lezzetler kahvaltınızın baş tacı olarak masaya kuruluyor.

Hamur işleri kahvaltılarda olmazsa olmazdır. Özellikle çıtır çıtır sıcacık börekler çayın yanında ne güzel gider. Yine bol içli gözlemeler de kahvaltıyı bir hayli zenginleştirir. İşte aradığınız ne varsa bu kahvaltı salonunda.

Bazıları Sade Sever

Bazen de gönül ister ki şöyle sınırsızca kahvaltı yapalım. Ancak iş beklemez. İşe giderken yol üstünde uğrayarak çay simit peynir üçlüsü yapabilirsiniz. kol böreği, sigara böreği, poğaça, tost, simit, kır pidesi gibi alarak yolda tüketebileceğiniz ürünler de sizin oldukça pratik olacaktır. dikerseniz de paket yaptırarak işyerinizde çayla birlikte tüketebilirsiniz. Göktürk kahvaltı salonu kimse kahvaltısız güne başlamasın diye sıkı çalışıyor. Unutmayın, kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı…

 

 

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir