en
en

Göktürk Serpme Kahvaltı Salonu

10 Kasım 2017

Göktürk Serpme Kahvaltı Salonu

Hafta sonunuz ya da boş gününüz mükellef bir kahvaltı ile taçlandırmak istiyorsanız, Göktürk kahvaltı salonu tam size hitap eden cinsten. Envai çeşit kahvaltılık ürünü bir arada bulabileceğiniz bu mükellef kahvaltı ile kahvaltı yapmanın tadına doyacaksınız. Kahvaltı yavaş yavaş çayınızı yudumlayarak uzun süre boyunca yapıldı mı keyfinizi oldukça yerine getirecektir.

Serpme Kahvaltı Farkı

Her gün ila ki bir şekilde kahvaltı yapıyorsunuzdur. Bazen evden çıkmadan ağzınıza attığınız birkaç lokma, bazen yollarda yenilen poğaçalar ya da işyerinizde çayınıza eşlik eden simit sizin için kahvaltı sayılıyor olabilir. Ancak tüm bu ihtimaller kahvaltı değil, ayakta kalma çabasıdır. Öğle olana kadar siz tutması için yemek zorunda olduğunuz gıdalardır. Gerçek bir kahvaltı yapmak istiyorsanız çay, kahvaltılıklar ve bir adet orta sıcak yeterlidir. Ancak mükellef bir kahvaltı yapmak istiyorsanız buyurun sizi kahvaltı salonumuza davet edelim.

Köy kahvaltısı olarak da anılan serpme kahvaltı ile yapamadığınız tüm kahvaltıların acısını çıkartacaksınız. Daha bakarken yorulduğunuz çeşit çeşit lezzeti yerken hiç yorulmayacaksınız. Çünkü yedikçe yiyesiniz gelecektir. Peynirin, zeytinin, reçelin her çeşidini bulabileceğiniz böyle bir kahvaltıda bal, kaymaksız olmaz. Ayrıca gözlemeler, kızarmış ekmek ve sıcacık çıtır çıtır börekler de bu kahvaltının vazgeçilmezidir.

Serpme kahvaltı denilince akla ilk gelen geleneksel lezzetlerimizdir. Sucuklu yumurta, menemen olmadan kahvaltı öksüz kalacaktır. İşte bu mükellef kahvaltı Göktürk serpme kahvaltı mekanı ile sizleri bekliyor.

Kahvaltı Çaysız Olmaz

Serpme kahvaltının yanında kaç bardak çay içtiğini saymak zorunda kalmayanlar için sınırsız çay müjdemizi de verelim. Zaten böyle bir kahvaltının üstüne çay keyfi yapılmadan kahvaltı eksik kalacaktır. Dilerseniz de taze sıkılmış meyve suları ile vitamin dolu bir kahvaltı yapabilirsiniz. eğer çocuklarınız da size kahvaltıda eşlik edecekse onlar için doğal inek sütü tavsiye edebiliriz.

Kahvaltı yapılıp, keyifler yerine geldikten sonra da şöyle kıvamında bol köpüklü bir Türk kahvesi ile muhabbete doyacaksınız.

Farkımız

İşte tüm bu hizmetler güler yüzlü hizmet, titiz çalışma ve uygun fiyat seçenekleri ile sizin oluyor. Göktürk serpme kahvaltı salonu ile kendinizi şımartın.

 

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir