en
en

Ataköy Şarküteri

10 Kasım 2017

Ataköy Şarküteri

Ataköy şarküteri ile her zaman en taze lezzetler bir adım uzağınızdadır. Şarküteri ürünleri günlük beslenme düzeninin olmazsa olmazlarıdır. Protein içeriği yüksek olan bu ürün grubunda hayvansal gıdalar yer alır. Akla ilk gelen et ve işlenmiş et ürünleridir. Ancak süt ve süt ürünler de şarküteri gıdalarıdır. Tüm bu gıdalarda en taze, en doğal ve lezzetli ürünleri size sunuyoruz.

Her Zaman Taze Ürün

Şarküteri ürünleri uygun koşullarda saklanmadığı takdirde kolayca bozulan ürünlerdir. Ancak uygun koşullarda saklanması tazeliğini her zaman koruduğu anlamına gelmektedir. bu tip ürünler üretildikten sonraki belirli süre içinde tazeliğini korur. Üstünden zaman geçtikçe ise bayatlamaya başlar. Yani son kullanma tarihi geçmeyen her ürün tazedir diyemeyiz.

Firmamız ürünlerin tazeliğine çok önem vermektedir. Çünkü en lezzetli ürün taze olan üründür. Ürünlerimizin tadından, kokusundan, renginden kısaca her özelliğinden bu tazelik anlaşılacaktır.

Bazı ürünlerin ise bayatı makbuldür. Bu konudaki nadide örnek ise eski kaşardır. Bu tür ürünleri de Ataköy şarküteri ürünlerinde en kaliteli haliyle bulacaksınız.

Doğal ve Sağlıklı Ürünler

Her şeyin katkı maddeleri ile yapıldığı günümüzde doğal ürünler bulmak neredeyse imkansızdır. Bu katkı maddeleri ve koruyucular ise her geçen gün sağlığımızı tehdit etmeye devam etmektedir. Sağlıklı bir hayat için doğal ürünler tercih edilmelidir.

Şarküterimizde sizin için en doğal ürünleri sunuyoruz. Koruyucu içermeden üretilen bu gıdalar her an taze olarak raflarda yerini alacaklardır. Böylece en doğal ürünleri hem siz hem de çocuklarınız gönül rahatlığı ile yiyebileceksiniz. Misafirlerinize ikram ederek tadını damaklarda bırakacaksınız.

Yöresel Ürünler

Ülkemizin zengin ve bereketli mutfağı sayesinde her ürünün bir vatanı bulunuyor. Pastırma, sucuk deyince kayseri, lezzetli et deyince Kars, kaşar deyince Erzurum gibi daha pek çok yer akla gelecektir. Bunları almak için o kadar yol yapmak yerine Ataköy gurme lezzetler ile tüm bu yöresel ürünleri ayağınıza getiriyoruz. Memleketinizi özlemişseniz şarküterimizde memleket havası alabilirsiniz. Anne eli değmiş , yaylalardan gelmiş gibi olan taptaze ve doğal ürünlerle her an memlekette gibi hissedeceksiniz. Sizin için en iyisiniz sunuyoruz.

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir