en
en

Namlı Gurme Serpme Kahvaltı Salonu

10 Kasım 2017

Namlı Gurme Serpme Kahvaltı Salonu

Kahvaltılarınıza bambaşka bir boyut getirecek olan Namlı Gurme kahvaltı salonu ile unutulmaz bir kahvaltı yapacaksınız. Sıradan kafe ve restoranlara bambaşka bir boyut getiren bu mekan ile kahvaltılar bir öğün olmaktan çıkarak bir keyif aracı haline geliyor. Kendinize mükellef bir kahvaltı ısmarlamak isterseniz mutlaka denemelisiniz.

Karar Verme Yetkisi Sizde

Bir kahvaltı salonuna gittiğinizde size sunulan menüler arasında seçim yapmak durumunda kalırsınız. Bu da sevdiğiniz şeylerin birini seçerken, bir diğerinden fedakarlık etmeniz anlamına gelecektir. İşte bu durum Namlı Gurme ile tarihe karışıyor. O an, o yerde canınız ne yemek istiyorsa bizzat kendiniz seçebiliyorsunuz. Karar verme yetkisi tamamen sizde. Kendi isteklerinize göre, bizzat görerek ve hatta tadına bakarak neleri yemek istediğinize karar verebiliyorsunuz.

Standart ve ucuz kahvaltı tabağı kavramına son veren bu girişim oldukça seviliyor. Böylece her müşteriye aynı tabağın savunulması yerine, her müşteriye özel olarak, sınırsız çeşitlilikte kahvaltı tabağı hazırlanabiliyor. Her müşteri kendi damak zevkini tabağına yansıtarak eşsiz bir kahvaltı keyfi yaşıyor.

Günün Her Saati Kahvaltı Keyfi

Sıradan kahvaltı mekanlarında genellikle günün belirli bir saatine kadar kahvaltı servisi olmaktadır. Öğlen 12- 1 saatlerinden sonra kahvaltı yapmak istiyorsanız mekan bulmak neredeyse imkansızdır. Genellikle gözleme, tost ile kahvaltıyı geçiştirmek durumunda kalırsınız. İşte bu kısıtlamalara Namlı gurme serpme kahvaltı mekânı ile son veriyoruz. çünkü günün her saati kahvaltı yapma imkanınıza sahipsiniz.

Hafta içi çakışıp, hafta sonunun tadını çıkarmak istiyorsanız bu mekan tam size göre. Öğleye kadar uyumanın keyfini çıkardıktan sonra, öğleden sonra kahvaltı keyfi yaşayabilirsiniz. Günün her saati sunulan taze ve lezzetli tatlardan kendi tabağınız oluşturabilirsiniz. Dilerseniz lunch da tercih edebilirsiniz. Hatta aynı masada bir arkadaşınız öğle yemeğini yerken, siz kahvaltınız yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

Taze ve Leziz Ürünler

Namlı Gurme serpme kahvaltı salonu, içinde yer alan şarküteri reyonu sayesinde her an en taze ve lezzetli ürünleri size sunmaktadır. Şarküteride yer alan tüm ürünler kaynağından sizin için getirilen yöresel ürünlerdir. Bu sayede özlediğiniz lezzetler ayağınıza gelmektedir.

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir