en
en

Namlı Gurme Kahvaltı

10 Kasım 2017

Namlı Gurme Kahvaltı Salonu

Sektörde yeni ancak bir o kadar etkili bir marka olan Namlı Gurme kahvaltı salonu ile her şey kaynağınızdan sofranıza geliyor. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerdeki şubeleri ile oldukça beğeni toplayan işletme günden güne namına nam katıyor.

Şarküteri ve kafe& restoran konsepti ile hem fark yaratan hem de beğeni toplayan bu çekici mekanda kahvaltı yapmak ise apayrı bir keyif. Pastırmanın sucuğun kaynağından geldiği, ezine peyniri yemek için Çanakkale’ye girmenize gerek kalmayan bu kahvaltı salonunda, yok yok.

Tabağınızı Kendiniz Oluşturun

Namlı gurme kahvaltı mekanı müşterilere kişiye özel kahvaltı keyfi sunmaktadır. şarküteri reyonlarımızda yer alan tüm ürünlerin tadına kahvaltıda bakabilirsiniz. Açık büfe mantığı ile size sunulan sınırsız çeşitler içerisinden kendi arzunuza göre tabağınızı oluşturabilirsiniz. Böylece merak ettiğiniz ya da en sevdiğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Kahvaltıda kendinizi şımartabilir ve güne mutlu başlayabilirsiniz.

Kahvaltıda tatmış olduğunuz ürünler içerisinde sevdiklerinizin tatmasını da istediklerinizden paket yaptırabilirsiniz. Böylece bu lezzeti paylaşma fırsatınız da olacaktır. Kahvaltıda denediğiniz tüm lezzetler ile reyonlarda yer alan lezzetler kalite, nitelik ve tazelik olarak aynı ürünlerdir. Bu sayede yediğiniz lezzetin bire bir aynısını satın alarak daha sonra tüketme fırsatını da yakalayacaksınız.

Mükellef Bir Kahvaltının Adresi

Her gün kahvaltıda peynir yiyor olabilirsiniz ancak eminiz ki Namlı Gurme’de yediğiniz güzellikte olmuyorlar. İşte size diğer kahvaltılardan farklı olarak bunu sunuyoruz. Bizim için önemli olan sofranıza daha çok çeşit koymanın yanında en kaliteli ürünlerden daha çok çeşit koymak. Çünkü mükellef kahvaltı denildiğinde karakteristik lezzetler olmazsa olmazdır. Bu yüzden sizin için her şeyi kaynağından ve en doğalından sunuyoruz.

Şarküteri reyonlarımızda gördüğünüz hemen her ürün kahvaltı menümüzde de yer almaktadır. Bu sayede kahvaltı masanız uçsuz bucaksız bir lezzet haritası olacaktır. Tüm bu lezzetler, sevdiklerinizle beraber, koyu bir sohbet eşliğinde size kahvaltı keyfini yaşatacaktır.

Namlı gurme kahvaltı salonu sayesinde gurme lezzetleri tadacağınız gibi, gurmelere hazırlanan menüler gibi özel ilgi ve alakanın tadını çıkaracaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

Namlı gurme kahvaltı mekanı

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir