en
en

Namlı Gurme Şarküteri

10 Kasım 2017

Namlı Gurme Şarküteri

Namlı gurme şarküteri ve restoran olarak ortak hizmet veren Türkiye’de ilk mekandır. Lezzetleri ile bir gurme keyfi yaşatmayı amaçlayan Namlı Gurme, müşterilere hem yemek yeme hem de alışveriş yapma keyfini birlikte sunmaktadır.

Anadolu’dan Sofranıza

Taşı toprağı altın olan ülkemizin her köşesinde eşsiz lezzetler boy göstermektedir. Ancak her lezzeti tatmak için oralara gitme imkânı yoktur. Bu yüzden sizin için o özlediğiniz lezzetleri ayağınıza getiriyoruz. Şarküterimizde müşterilere sunulan tüm lezzetler özenle seçilen ürünlerdir. Her yöreye ait, geleneksel ürünleri bulabileceğiniz gibi modern hayatın içinden olan ürünleri de bulabileceksiniz. Mesela pastırma, sucuk gibi geleneksel lezzetlerin yanında salam, jambon gibi daha modern lezzetlere de aynı anda ulaşacaksınız. Bu sayede şarküteride aradığınız her ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tazelik ve Üstün Kalite

Bir ürünün lezzetli olması için kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gerekir. En kaliteli malzemeler ise doğal olarak elde edilen ve yöresine ait olan ürünlerdir. Bu yüzden sizin için en kaliteli ürünleri tercih ediyoruz.

Şarküteri ürünlerinin lezzetli olması için mutlaka taze olmaları gerekir. Aksi takdirde ne kadar güzel olsalar da beklenen tadı vermeyeceklerdir. Bu yüzden şarküterimizde her an size en taze ürünleri sunuyoruz. Namlı gurme lezzetler çok talep edildiği için ürünler raflarda asla beklememektedir. Sürekli sağlanan ürün sirkülasyonu sayesinde her an en taze ürünler raflarda yerini almaktadır. Ürünlerin tazeliği sürekli kontrol edilerek gerekli önlemler alınmaktadır.

Tatmadan Karar Vermeyin

Şarküteri ürünlerimiz o kadar çok çeşitlidir ki en zorlandığınız konu karar vermek olacaktır. Bu yüzden ürünleri alırken merak ettiğiniz, emin olamadığınız tüm ürünlerin mutlaka tadına bakmalısınız. Tadına baktığınız her ürünü almak isteyeceğinize eminiz. Ancak bir seçim yapmanız gerekiyorsa da tadına bakarak kıyaslama yapmak çok daha kolay olacaktır.

Sınırsız Ürün Çeşitliliği

Namlı Gurme şarküteri mutfağınızda ihtiyacınız olan hemen her ürünü sizin için sunmaktadır. kahvaltı ürünlerinde oldukça iddialıyız ve inanıyoruz ki şarküterimizde yok yok. Sofralarınıza renk ve zenginlik katacak, yemeklerinizi daha lezzetli kılacak pek çok tadı da yine burada bulabiliriniz.

 

 

Posted on 10 Kasım 2017 by in Namlı Gurme / No comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir